Презентація антології Михайла Назаренка «Крім «Кобзаря». Антологія української літератури. 1792-1883» (26.06.2021)

Презентація антології Михайла Назаренка «Крім «Кобзаря».

Антологія української літератури. 1792-1883» (26.06.2021)

«Крім Кобзаря» – це антологія української літератури кінця XVIII-XIX століття, укладена літературознавцем Михайлом Назаренком.

Місце: Книжковий Арсенал

Організатор: Laurus

Час проведення: 26.06.2021 о 12:00

Вхід вільний

https://www.facebook.com/events/470829624016990?ref=newsfeed

«На читанку я дивлюсь так, що з неї учні зачерпатимуть хорошого смаку і доброго розуму. Тим треба в неї вбирати тільки найкраще з найкращого. З малих писателів мусимо тільки таке виявляти, чого немає в проводирів літературних. Сим покажемо, як розумове око, набравшись сили в потужного таланта, постерегало в житті людському щось таке, до чого не додививсь і сам геній » (Пантелеймон Куліш).

UPD:

Видавництво Laurus оголосило передпродаж першої частини моєї антології «Крім “Кобзаря”».

Друга частина вийде дещо пізніше, а ті, хто зараз (до 15 червня) придбають першу частину зі знижкою, отримають також промокод на знижку до другої.

Анотація:

«Українська література XIX століття була значно дивнішою і різноманітнішою, ніж можна подумати, переглядаючи шкільні й університетські програми. В антології Михайла Назаренка зібрано півтори сотні текстів, переважно маловідомих або й зовсім не відомих сучасному читачеві. Деякі не передруковувались уже півтора століття. Це не обов’язково «найбільш значущі» чи «найбільш впливові» твори – але передовсім цікаві сьогодні. Від «Пісні Чорноморського війська» Антона Головатого до «Не пора» Івана Франка пролягає шлях нашої культури від «Малоросії» до «України», непрямий, непевний, непередбачуваний. До антології також увійшли есе про кожного з сорока восьми авторів: чому вони писали саме так і саме про це? Чому одних забули, а інших пам’ятають за геть не найкращими творами? До першої частини ввійшли тексти авторів, що дебютували в 1790–1840-х роках. Це Котляревський, «котляревщина» і романтики, які намагалися її подолати, витворивши нове минуле й нове майбутнє України».

Зміст першої частини:

https://www.facebook.com/mikhail.nazarenko.1/posts/10159347742682560

Передпродаж: https://www.laurus.ua/product-page/крім-кобзаря

Зміст першої частини:

.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s