Друга літня антикознавча школа (Олександрія, 28 липня – 6 серпня)

Друга літня антикознавча школа (Олександрія, 28 липня – 6 серпня)

Владислав Водько:

Цього літа ми збираємося провести Другу літню школу з антикознавства! (минула була 2019 року в Одесі).

Літня школа – це можливість отримати нові знання, розширити коло інтересів і просто познайомитися з хорошими людьмі🤝. Участь в школі як і в минулий раз буде безкоштовною. Витрати тільки на проживання та харчування.

https://www.facebook.com/events/954898948417292/?ref=newsfeed

📆 Коли? Орієнтовно 28 липня – 6 серпня.

🖋 Який формат?

У цьому році хотілося б, щоб було більше дослідних лекцій, щоб кожен з учасників, по можливості, виступив з однією-двома лекціями про проблеми, які він сам розробляє. Це дуже корисний досвід як для лектора, так і для слухачів, зазвичай дуже небагато можна вмістити в 10-ти хвилинні виступи на конференціях, чи то справа повноцінна лекція 🙂

Серед лекторів будуть: Катерина Куминова, Павло Майборода, Галина Микитюк, Владислав Водько, Олександр Жмай, Сергій Волканов, Ольга Стебеляк, Ілля Бей і Тимофій Ануфрієв. Очікується “повільне читання” латинських текстів з Павлом Майбородою та грецьких з Іллею Бєєм.

😷 В силу епідемічної ситуації, плюсом буде, якщо ви вже вакциновані або перехворіли.
Сподіваюся, цього разу вдасться організувати повноцінну відеозапис / трансляцію лекцій.

🛤 Де? Місто Олександрія (Кіровоградської області).

Тут хороший залізничний вузол і можна легко дістатися майже з будь-якого міста України. Зможу поселити в окремій квартирі 5-6 людей безкоштовно, а при необхідності і більше, але якщо у Вас є матеріальна можливість, краще зняти квартиру з подобової орендою 🛏. (Це іноді 250 грн. На добу за квартиру, але можна скооперуватися і знімати її компанією, що вийде зовсім недорого).

Павло Майборода:

Підготували з Владиславом Водько Другу школу з античності. За допомогою школи намагаємося об’єднати “невидимий коледж” українських дослідників античності і знайти застосування тих знань і навичок, які отримали колись в університеті та аспірантурі.

Приєднуйтесь!

В цьому році, враховуючи коронавірус, буде можливість брати участь в Школі як оффлайн (в Олександрії), так і онлайн (будемо робити конференції в Зумі).

Впевнений, буде цікаво.

Я готую на школу три блоки матеріалів. Один – це мої антікознавче дослідження двох останніх років (здебільшого Пізня античність і римський стоїцизм, рецепція античності в XX столітті), Інший – курс латини як для початківців, так і просунутий, з перекладами текстів і третій – кінолекторій, який повинен доповнити теоретичну частина школи та урізноманітнити дозвілля учасників.

Кому це буде цікаво? Звичайно, в першу чергу тим, хто сам безпосередньо займається історією античності, але не тільки – ми чекаємо і широке коло “зацікавлених”, тих, хто хотів би поглибити свої знання про античність.

Для участі в школі можна зв’язатися зі мною (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009470494743) або Владом (https://www.facebook.com/vladislavvodko), написавши, наприклад, в Фейсбук.

.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s