Давид Кастакос (Роман Рілов). «Василевсові слуги»

 

Давид Кастакос (Роман Рілов)

«Василевсові слуги»

Це зображення має порожній атрибут alt; це ім'я файлу d0a0d0bed0bcd0b5d0b8.jpg

Зміст:

Глава 1. За крок до найкращого дня у житті:

https://is.gd/dppOYl

Глава 2. Полон і пастка:

https://is.gd/WOox2M

Глава 3. Сльоза Анни:

https://is.gd/Xf6Ov5

Глава 4. Сміятися і воздавати:

https://is.gd/sfRsT5

Глава 6. Царі та герої:
 
 

Логлайн

Доля нагородила їх місцем біля владик Імперії Ромеїв. Вони виправляли помилки правителя, приносили чутки з чашею до обіду, а документ до підпису. Та наказ царів саме їхніми руками, вірністю та відступництвом вершитиме долі царств.

Синопсис

Імперія Ромеїв, кінець тринадцятого століття від Різдва Христового. Молодий слуга Йоргос, визволений із рабства та бідності господарем слухняно і ретельно виконує таємні доручення регента Андроніка Комніна у столиці. Однак, одного дня господар наказує молодику вбити малолітнього василевса, для якого той формально і береже трон. Андронік зауважує, що формальний «винний» все ж повинен бути.

Йоргос бере в цій справі на поміч давнього друга, ще одного слугу регента, Косту та Зосиму, юного хлопчика-крадія. Разом вони вдавлять тятивою малолітнього василевса у стінах заміської резиденції. Після зробленої справи Йоргос ударить давнього друга Косту по голові каменем і лишить безчуттєве тіло сторожі. Регент скоро займе трон і відправить на шибеницю одного спійманого – формального винного.

Йоргос отримає у нагороду високу чиновницьку посаду, де допомагатиме своєму вже василевсу Андроніку у справах державних. Йому разом із знатними персонами потрібно буде зустріти та розпитати про морську подорож двох венеціанських купців, які окрім товарів привезли зі Святої землі звільненого з полону Алексіса Комніна, родича василевса.

Йоргос щось запідозрює і за допомогою Зосими знаходить докази змови. Алексіс Комнінос заручився грошовою підтримкою венеціанців та прихильністю кількох столичних аристократів і готується до перевороту, який починається у час відсутності василевса в місті. З вірними Андроніку гвардійцями та міськими ополченцями Йоргос арештовує змовників, але венеціанцям та Алексісу вдається втекти на Кіпр де проголосить себе імператором, а острів зробить своїм володінням. Василевс повертається у місто та наказує стратити арештованих винуватців, навіть тих кого тільки запідозрили у зв’язках із Алексісом. На важливу держслужбу замість одного із зрадників, Андронікос призначає Йоргоса.

Пройде кілька років і молодий слуга стане одним із найбільш управлінців в імперії, а також одним із найбільш вірних слуг василевса. Його незнатне походження не завадить коханню придворної дами Зоі, яка невздовзі стане його нареченою. Одного дня місто сколихне нове повстання, яке очолить багатий аристократ Ісаакйос Ангелос. Зоі та Йоргос кинуться на поміч монаршій родині. Ризикуючи життям ці двоє допоможуть частині родичів василевса втекти на кораблі з Константинополя. Натомість Андронікос побачить смерть двох своїх синів, потрапить у полон до повсталих і загине. Йоргос наступного ранку збере рештки вірних імператору містян і поведе їх у бій, проте ледь не поляже сам. Зоі його тяжко раненого знайде на вулицях Константинополя і віднесе до храму під захист священників, але врятувавши його загине на очах коханого.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s