І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

І Всеукраїнський

історичний дебатний турнір

ІДЛ / IDL OPEN

83977929_779875725857907_533730758330679296_n.jpg


https://www.facebook.com/events/188783432228062/

Київський національний університет імені Тараса Шевченка Володимирська 60, Киев, 01033

10:00 26 березня до 15:00 28 березня

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському всеукраїнському історичному дебатному турнірі «ІДЛ– 2020»!

Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, що пройшов випробування часом на історичному факультеті КНУ. Ось вже 5 років ми змагаємося в побудові наративу, в знаннях історії та вмінні їх застосувати. Наша мета – не перевірити чиїсь знання, а навчитись застосовувати їх для конструктивного діалогу. Не використовувати двоякі інтерпретації, а навчитись виявляти та протидіяти маніпуляціям. ІДЛ робить велику ставку на вміння будувати стратегію, дискутувати та зі стилем відстоювати свою думку.

Формат нашого турніру – нове слово в змаганнях істориків на теренах України. Ми пропонуємо усім охочим випробувати його. Ми віримо у те, що навички, здобуті на цьому турнірі, допоможуть усім стати кращими, а також у те, що цей захід стане платформою для дружнього змагання та нових знайомств студентства з усієї України.

Реєстрація на турнір за посиланням –https://forms.gle/LvutDmcPtYzXW4nd9

Регламент Всеукраїнського турніру «Історична дебатна ліга – 2020» – https://tinyurl.com/vtvgtnf

Дебатні теми Всеукраїнського турніру – https://tinyurl.com/w3wfapp

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах Всеукраїнського турніру – цій події та телеграм-каналі ( https://t.me/idl_open ),
офіційною спільнотою Історична дебатна ліга КНУ, @Наукове товариство студентів НТС історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

Загальна інформація:
• Дата проведення — 26-28 березня 2020 року.
• Дата проведення жеребкування – 26 березня 2020 року
• Склад команди — студенти 1-6 курсів, в складі команди, що складається з 3-5 осіб, із зазначенням назви та капітана.
• Проїзд, проживання і харчування – за рахунок сторони, що відряджає.

Контакти:
Голова Оргкомітету Олександра Тимофєєва
+380 99 182 65 36
Телеграм: @Timofeychick

Голова НТС Валерій Зінченко
Телеграм: @ZValerchik
starkk845@gmail.com

Faculty of History Taras Shevchenko National University of Kyiv – офіційна
38(044) 234-09-71
Е-mail: history_dpt.head@univ.net.ua


Підготовка грає ключову роль у грі – той, хто підтягнув більше аргументів і фактів, більше готовий до всього, що може статись у матчі. Ми не будемо (та і не зможемо, певно) вчити вас процесу пошуку джерел та літератури, тож зусередимось на кількох методичних порадах:

1. Підготовку зручно ділити на 2 етапи: очну і заочну. На першому достатньо обговорити тезу, визначити основні аргументи та намітити матеріали, що потрібно опрацювати. Другий – заочний, команда опрацьовує масив матеріалу та обирає ввжливі моменти, які знадобляться під час гри. Нарешті третій – обговорення за підсумками – варто провести перед самою грою, адже він напрочуд важливий і дозволяє структуризувати ту купу фактів, тверджень, прикладів, які ви знайшли. Тож ці півгодини-година здатні відіграти фундаментальну роль.

2. На першій зустрічі варто застосувати метод брейншторму – коли члени команди у вільному форматі висувають ідеї і нічого не відкмдається. Іноді навіть найбезглуздіша ідея іноді може стати ключем до крутих ідей, що знатні принести вам критичну перевагу.

3. У формуванні концепцій на виступ лоялістів і дисидентів не діліть команди на частини. Адже ви можете утримати дисбаланс у рівні підготовки двох сторін. Концепція протилежної сторони є і моделюванням того, як може зіграти ваш суперник – коли частина команди окремо робить частину роботи, ви не будете бачити суперечності і слабкі сторони вашої концепції. Нагадуємо, що можна (і треба) розбмрати винесені на турнір 18 тез https://tinyurl.com/w3wfapp

4. У процесі підготовки розподіліть між членами команди ролі спікерів. Пам’ятайие, що кожна промова є жанровою і має свої особливості. Про це детальніше можна подивитись у регламенті змаганнь https://tinyurl.com/vtvgtnf

5. По ходу підготовки генеруйте інформаційні запити – це не тільки допоможе продумати важливі питання, а і підготуватись до аналогічних випробувань з боку суперників.

Тож успіхів, нагадуємо, що зареєструватись на турнір можна тут https://forms.gle/LvutDmcPtYzXW4nd9. А далі поговоримо про особливості структури історичних дебатів, вимоги до спікерів!


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s