МАР — новий бренд релігієзнавчої організації

МАР — новий бренд релігієзнавчої організації

50839881_335035840438010_2018679533003079680_n.jpg

Молодіжна асоціація релігієзнавців до свого 15-річчя отримала нову назву — Майстерня Академічного Релігієзнавства. Організація була заснована в 2004 році та стала однією з найбільш відомих релігієзнавчих спільнот в Україні. Діяльність МАР не прив’язана до окремих навчальних закладів чи міст, об’єднуючи колег з різних регіонів. Протягом 15 років МАР організувала близько 20 релігієзнавчих шкіл, заснувала журнал «Релігієзнавчі нариси», 8-й номер якого наразі готується до друку, видала низку тематичних збірників, організує щорічні молодіжні релігієзнавчі конгреси та інші наукові й просвітницькі заходи. Більшість членів організації починали свою співпрацю з нею в якості студентів та аспірантів, але на сьогодні близько половини з них мають наукові ступені та більшість є відомими дослідниками у своїй галузі.

Голова МАР Руслан Халіков коментує ребрендинг організації наступним чином: «Змінюється не лише статус молодіжної організації, тобто тепер ми не прив’язані до віку. Ми й надалі будемо працювати з молоддю, яка планує присвятити своє життя дослідженню релігії. Але змінюється стратегія нашої роботи, разом із самим життям навколо. Оновлена Майстерня популяризуватиме релігієзнавство в світі глобалізації та новітніх технологій, ми зосередимося на співпраці з іноземними колегами, принесемо здобутки українського релігієзнавства на нові офлайнові та віртуальні майданчики, де раніше були менш присутні, або й лише відкриваємо їх для себе вперше». Попри нову стратегію, організація планує залишатися відкритою до співпраці з колегами та релігійними організаціями, впроваджувати цінності академічної доброчесності та громадянської активності.

Серед найближчих планів Майстерні Академічного Релігієзнавства — проведення 5-го Конгресу молодих дослідників релігії, перезапуск власних інтернет-ресурсів та інші заходи, присвячені 15-річчю МАР.

57240689_2323431804370364_5450428560797859840_n.png


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s